Downloads

Akční leták Pallmann Outdoor-System PDF, 4.4 mb   download  
Akční leták Sportovní léto s Pallmann PDF, 3.5 mb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Akce

Sportovní léto s PALLMANN

Opět se blíží mílovými kroky léto a s ním doba školních prázdnin, tedy tradiční období pro např. rekonstrukce školních tělocvičen a tříd, sportovních hal apod. I my chceme dostát spolu s našimi obchodními partnery tradici a přicházíme s

akční nabídkou mimořádné 10%ní slevy na sportovní systémy PALLMANN na vodní bázi.

Navíc pro ty z Vás, kteří v rámci akčního období budete lakovat nejenom tělocvičny a sportovní haly, ale i společenské a taneční sály, školní učebny apod. máme připravenou pozornost pro osvěžení v podobě 5l soudku oblíbeného ležáku z českobudějovického Budvaru.

Doba trvání akce od 3. 6. do 30. 8. 2019.

Předmětem letní akce Sportovní léto s PALLMANNEM  s výše uvedenou 10% slevou jsou následující ekologické výrobky PALLMANN na vodní bázi: 

PALL-X SPORT 2K
PALL-X 98
(polomat i mat)
PALL-X 325 (základní lak)
PALL-X KITT (tmel na vodní bázi)
PALL-X FILLER (tmel na vodní bázi s vlákny)
Finish Care Stop (protiskluzný ošetřovací prostředek)
Sport Color 2K (lajnovací barvy)

Další, výše uvedený bonus v podobě 5l pivního soudku ležáku BUDVAR, získáte, provedete-li v uvedeném akčním období lakování dřevěných podlah v tělocvičnách či jiných výše specifikovaných (větších) objektech pro tyto účely laky PALLMANN (PALL-X SPORT 2K, PALL-X 98 GOLD, PALL-X TREND (včetně PALL-X 325), SH 81 či IS 90), a to následovně:

a) při jednorázovém odběru od 60 litrů laku              1 soudek
b)
při jednorázovém odběru více než 120 litrů laku   2 soudky

Akce platí v uvedeném akčním období nebo do vyprodání akčních zásob a nevztahuje se na objektové zakázky. 

Případně další informací získáte u našich smluvních obchodních partnerů, technické poradenství Vám poskytne Ing. Petr Dorazil (mobil: 724 243 938).

Hodně úspěchů s laky PALLMANN a krásné prožití letošního léta přeje

tým

UZIN s.r.o.

Pallmann Outdoor-System do každého pořasí

Využijte příznivého počasí i příznivých cen terasového oleje PALLMANN OUTDOOR-OIL pro dokonalou povrchovou ochranu venkovních dřevěných teras. V období od 30.4. do 30.8.2019 zakoupíte u našich smluvních prodejců terasový olej v provedení natur za 385 Kč/litr a v barevném provedení (douglasie, bangkirai nebo teak) za  399 Kč/litr. Balení 3 l. Navíc máte možnost pořídit si výkonný kartáčovací čisticí stroj PALLMANN TURBO SCRUBBER za mimořádnou akční cenu 47.500 Kč. Všechny uvedené ceny se rozumí bez DPH. Akce platí v uvedením akčním termínu resp. do vyprodání akčních zásob.