Downloads

Akční plakát Outdoor-Oil PDF, 730 kb   download  
Akční plakát Hardwaxoil_2017 PDF, 649 kb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Akce

HARDWAXOIL s 10% slevou

Zakoupením 3 litrového balení tvrdého voskového oleje na dřevěné podlahy PALLMANN HARDWAXOIL v období od 10. října do 10. prosince 2017 získáte 10% slevu na standardní ceníkovou cenu. Výrobek zakoupíte u smluvních obchodních partnerů společnosti UZIN s.r.o.

Akční ceníková cena (za 1 litr bez DPH), balení 3 litry:
polomat 760 Kč
mat 790 Kč

Terasový olej Pallmann OUTDOOR-OIL za akční cenu...

Snad se už počasí brzy umoudří a bude přát venkovním pracím spojených s údržbou dřevěných teras (ale i např. zahradního nábytku, dřevěných plotů apod.) – pravá chvíle pro použití naší novinky od firmy PALLMANN: terasový impregnační olej OUTDOOR-OIL s mimořádnou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření, fyzickému a chemickému zatížení. S uvedením této novinky na náš trh se pojí i mimořádná akční ceníková cena ve výši 619 Kč/litr (bez DPH) pro období od 1. května do 31. srpna 2017. Zároveň ke každému balení (3 litry) zakoupené přes smluvní velkoobchody společnosti UZIN s.r.o. obdržíte 1 kupon v hodnotě 100 UZIN BONUTZ.

Terasový olej je v barevném provedení douglasie, bangkirai, teak a natur. Balení 3 litry. (poznámka: Provedení natur bude k dispozici od ca poloviny měsíce května).

Kompletní systém PALLMANN na ošetřování a ochranu venkovních dřevěných prvků je tvořen jednak (akčním) terasovým olejem OUTDOOR-OIL, ochranným nátěrem čelních hran STIRNKANTENSCHUTZ a odstraňovačem šedi WOOD REFRESHER (Entgrauer).