Downloads

Akční plakát Outdoor-Oil PDF, 730 kb   download  
Akční leták Pall-X 96 +10% 2017 PDF, 392 kb   download  
Akční plakát Léto s Pallmannem 2017 PDF, 645 kb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Akce

PALL-X 96 10% porce laku navíc

Parketový lak PALL-X 96 +10% EXTRA

Jednosložkový parketový lak na vodní bázi PALLMANN PALL-X 96 nejprodávanějším parketovým lakem tohoto typu na evropském kontinentu. Tato skutečnost byla podnětem k upřímnému poděkování parketářům a všem zákazníkům, kteří na tomto úspěchu mají lví podíl, formou přeplňovaného extra balení +10% nad rámec standardních obsahů. Cena a obchodní podmínky se oproti standardním balením samozřejmě nemění.

Akční balení zakoupíte u našich smluvních prodejců parketových laků v období od 1. 6. do 31. 7. 2017. Akce platí v uvedeném akčním období, resp. do vyprodání akčních zásob. Akci nelze kombinovat s jinou akcí Pallmann a neplatí pro jednorázové objektové nabídky.

Stupně lesku: polomat, mat.

Případné technické informace Vám rád poskytne Ing. Petr Dorazil, tel: 724 243 938 | dorazil@ uzin.cz. Bližší informace získáte rovněž u našich obchodních partnerů.

Sportovní léto s PALLMANN

Již tradičně je v letních měsících a především v době školních prázdnin věnována velká pozornost renovacím a úpravám školních tělocvičen a sportovních hal.

Naše letní akce ve spolupráci s našimi smluvními velkoobchodními partnery je určena pro realizační parketářské firmy, které se chystají ve zmíněných objektech na novou pokládku dřevěných podlah či jejich odbornou renovaci.

V období od 1.6 do 31. 8. 2017 získáte mimořádnou akční slevu ve výši 10% na sportovní systémy PALLMANN na vodní bázi (laky, tmely, lajnovací barvy, ošetřovací protiskluzný prostředek).

Pall-X 325 speciální základní  lak (určený pro tělocvičny a sport. haly)

Pall-X Sport 2K 2-složkový sportovní vrchní lak

Pall-X 98 GOLD, plm i mat 2-složkový protiskluzný lak (EN ČSN 14904)
PALL-X KITT, tmel na vodní bázi
PALL-X FILLER, tmel na vodní bázi s vlákny
FINISH CARE STOP, protiskluzný ošetřovací prostředek
SPORT COLOR 2K, 2složková sportovní lajnovací barva

 

Navíc při jednorázovém odběru min. 60 litrů některého z výše uvedeného parketového laku řady PALL-X nebo laků PALLMANN SH 81 či IS 90 pro realizaci tělocvičen, školních tříd, sportovních hal, kulturních a společenských sálů apod. větších objektů získáte 5-litrový soudek ležáku BUDVAR:
1 soudek za každý jednorázový odběr 60 litrů výše uvedeného laku
  


Podmínky akce:

  • Pall-X 325 lze obdržet s akční slevou 10% pouze v kombinaci s Pall-X Sport 2K nebo Pall-X 98 GOLD v množstevním  poměru 1 (základní lak) : 2 (vrchní lak), tj. 5 litrů základního laku k 11 litrům laku vrchního (včetně tvrdidla)
  • Ostatní výrobky lze obdržet s extra slevou 10% samostatně
  • Tuto akci nelze kombinovat s jinou akcí Pallmann
  • Nevztahuje se na objektové ceny

Bližší informace o akci, případně informace technického charakteru Vám rád podá Ing. Petr Dorazil (mobil: 724 243 938 | email: dorazil@ uzin.cz)

 

 

 

 

Terasový olej Pallmann OUTDOOR-OIL za akční cenu...

Snad se už počasí brzy umoudří a bude přát venkovním pracím spojených s údržbou dřevěných teras (ale i např. zahradního nábytku, dřevěných plotů apod.) – pravá chvíle pro použití naší novinky od firmy PALLMANN: terasový impregnační olej OUTDOOR-OIL s mimořádnou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření, fyzickému a chemickému zatížení. S uvedením této novinky na náš trh se pojí i mimořádná akční ceníková cena ve výši 619 Kč/litr (bez DPH) pro období od 1. května do 31. srpna 2017. Zároveň ke každému balení (3 litry) zakoupené přes smluvní velkoobchody společnosti UZIN s.r.o. obdržíte 1 kupon v hodnotě 100 UZIN BONUTZ.

Terasový olej je v barevném provedení douglasie, bangkirai, teak a natur. Balení 3 litry. (poznámka: Provedení natur bude k dispozici od ca poloviny měsíce května).

Kompletní systém PALLMANN na ošetřování a ochranu venkovních dřevěných prvků je tvořen jednak (akčním) terasovým olejem OUTDOOR-OIL, ochranným nátěrem čelních hran STIRNKANTENSCHUTZ a odstraňovačem šedi WOOD REFRESHER (Entgrauer).