Downloads

akční leták Pallmann Rozpouštíme ceny PDF, 6.0 mb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Akce

Rozpouštíme ceny PALLMANN

U vybraných rozpouštědlových výrobků PALLMANN rozpouštíme ceny o 10%, a to v akčním období od 12. 11. do 21. 12. 2018

Přestože naším prvořadým zájmem je ochrana životního prostředí a orientace na ekologické výrobky na bázi vody, jsou situace, kdy "staré dobré" rozpouštědlové výrobky nacházejí stéle své opodstatnění. Díky jejich vlastnostem, jako je např. zvýrazňování struktury dřeva, jejich možnost použití u exotických dřevin, vysoká chemická odolnost či vysoký obsah sušiny, rychlost, vhodnost při renovacích dřevěných podlah jsou stále na našem trhu vyhledávané a používané. 

V uvedeném akčním období u našich obchodních partnerů či u nás získáte oblíbený parketový tmel UNI-KITT, uretan-alkydový parketový lak IS 90 a tvrdý voskový olej HARDWAXOIL s 10% slevou...

V období od 12. 11. do 21. 12. 2018 můžete zakoupit zpracovatelský oblíbené výrobky PALLMANN Hardwaxoil (polomat a mat), Uni-Kitt (10 l balení) a uretan-alkydový lak IS 90 (polomat a lesk) s vylepšenou recepturou na olejovo-pryskyřičné bázi s mimořádnou 10% slevou.

Akční výrobky stejně jako ostatní sortiment parketových laků a olejů včetně ošetřovacích prostředků zakoupíte u smluvních prodejců naší společnosti.

Hodně spokojenosti s výrobky PALLMANN a úspěšný závěr letošního roku vám přeje

tým

Uzin Utz Česká republika s.r.o.

TIP: Technické dotazy vám rád zodpoví náš odborně-technický poradce pro dřevěné podlahy Ing. Petr Dorazil (mobil: +420 724 243 938 | E-mail petr.dorazil@uzin-utz.com)